FAQFAQ   FAQSzukaj   FAQUżytkownicy   FAQGrupy   FAQRejestracja   FAQProfil   FAQZaloguj 
FAQZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Poprzedni temat «» Następny temat
Jesteś nowa/y na forum?
Autor Wiadomość
Cleo 
Professional Blood Sucker

Wysłany: 26-04-2013, 00:38   

O BORZE SZUMIĄCY, świeża krwinka :vampire:

witaj dirk w naszych wyjątkowo nieskromnych progach, po pobuszowaniu na forum szybko odkryjesz, że większość obecnych tu duszyczek podziela tę opinię ;-)

Ayesha 
FangBanger

Wysłany: 26-04-2013, 02:35   

Spoko, mi w moim osamotnieniu nie tak źle, ;) To mam nadzieję, że nadchodzący 6 sezon spodoba Ci się bardziej, :) I jeszcze raz serdecznie witam!

Proszę o nie pytanie mnie i nie nawiązywanie przy mnie do wiadomo czego. Akceptuje tylko wersję książkową. Za godzinę rozpoczyna się odcinek Bryana Cogmana w reżyserii Michelle MacLaren, który najprawdopodobniej będzie moim ulubionym odcinkiem, więc pozwólcie mi cieszyć się nim w spokoju. Dziękuję.

Baśka 
Opiekunka tematu Deb/Jess i Ryan/Jason

Wysłany: 26-04-2013, 08:56   

a do czasu premiery 6. zapraszamy do GOTowego tematu, bo widzę cytat ze słusznego autora ;-)

dirk 
Fresh Blood

Wysłany: 26-04-2013, 11:01   

Baśka napisał/a:
a do czasu premiery 6. zapraszamy do GOTowego tematu, bo widzę cytat ze słusznego autora ;-)

Zagoszczę niezawodnie - na GOT, i na tym, co dotyczy nieszczęsnego sezonu 5 - dziś wieczór mam wolny, tylko ja i net . Wielkie plany się kroją, zobaczymy co z tego wyniknie ;) ...

Dziękuję raz jeszcze za miłe powitania, liczę że uda mi się tu być częściej niż rozsądek pozwala :)

"Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

Ayesha 
FangBanger

Wysłany: 26-04-2013, 11:57   

O!! To witamy nową GoTkę!! Tylko jak już wpadniesz do tematu nie przeraź się wszechobecnym fangirlingiem ( :lol: ) i podziel się kogo lubisz, kogo nie, etc.

Proszę o nie pytanie mnie i nie nawiązywanie przy mnie do wiadomo czego. Akceptuje tylko wersję książkową. Za godzinę rozpoczyna się odcinek Bryana Cogmana w reżyserii Michelle MacLaren, który najprawdopodobniej będzie moim ulubionym odcinkiem, więc pozwólcie mi cieszyć się nim w spokoju. Dziękuję.

Mojra 
Vampire
Omega

Wysłany: 26-04-2013, 12:45   

Witamy nową krwinkę na pokładzie, rozgość się, dirk :D O taaaak, zapraszamy do innych tematów serialowych! Coś jeszcze oglądasz, poza TB i GoTem?

I ogromnie ciekawam, jak zareagujesz na finał piąteczki :vampire:

pomarancza85 
Vampire
Team ERIC

Wysłany: 26-04-2013, 15:45   

Witaj :) :)

dirk 
Fresh Blood

Wysłany: 26-04-2013, 23:05   

Ayesha napisał/a:
O!! To witamy nową GoTkę!! Tylko jak już wpadniesz do tematu nie przeraź się wszechobecnym fangirlingiem ( :lol: ) i podziel się kogo lubisz, kogo nie, etc.

Przeraziłam się :lol: - objętością wątku, Dziś mu nie sprostam, w ogóle nie wiem, czy sprostam :roll: ... Na razie rzucam się jednak na nieszczęsny sezon 5, z przyczyny którego tu zawędrowałam, bo to we mnie siedzi i przeszywa bólem wręcz na wskroś ;-) ...

:oops:

... nie umiem chyba jeszcze robić na tym forum multicytatów ( jest ta opcja :?: ).

Zatem w ten sposób:

Mojra, jak do tej pory każdy finał był druzgoczący i od migotania przedsionków chronił mnie fakt, iż zaraz zapodawaliśmy sobie kolejny sezon. Nie wiem, co czeka nas w finale piątki, ale świadomość, że nie będzie można sięgnąć po kolejny odcinek, jest mocno deprymująca...

Co do innych seriali... o matko z córką... sążnista lista. Będę zaznaczać się na kolejnych wątkach z postem "ja też" chyba ;) . Ale wspomnę tylko, iż jestem jeszcze na takim serialowym forum:

https://robinofsherwood.fora.pl/ - to takie miejsce dinozaurów, które zresztą już wymarły, zatem forum w zasadzie martwe. Ale miłość do Robina w sercu niezmiennie, od czasów, gdy się zapoznaliśmy, kiedy to byłam dziecięciem szkolnym :-) .

pomarancza85
, dzięki za powitanie :-D !

"Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie." G.R.R. Martin

Baśka 
Opiekunka tematu Deb/Jess i Ryan/Jason

Wysłany: 27-04-2013, 11:49   

dirk, weszłam na forum po to żeby zobaczyć czy dużo jest zachwytów nad Armitageowym Guyem :OK afirmuję człowieka z podpisem Winter is Coming, to Ty ?
no i witaj jeszcze raz, żeby nie było offtop u ;-)

Dorissa 
Should stay out of cemeteries!
Eric's goddess

Wysłany: 28-04-2013, 12:09   

Witaj :D

dirk 
Fresh Blood

Wysłany: 28-04-2013, 13:45   

Baśka napisał/a:
dirk, weszłam na forum po to żeby zobaczyć czy dużo jest zachwytów nad Armitageowym Guyem :OK afirmuję człowieka z podpisem Winter is Coming, to Ty ?
no i witaj jeszcze raz, żeby nie było offtop u ;-)

Afirmacji nigdy dosyć, ale niestety, to nie ja :-) . Jestem zawsze wierna moim stałym podpisom, na każdym forum, na którym się udzielam. Poza tym, jeżeli miałabym podpisywać się jakimś zawołaniem, to raczej powinno to być "Słuchajcie mojego ryku", bo ja namiętnie rozmiłowana jestem w pewnych zgoła niepodobnych braciach ;-) .

I witam Was, dziękując za powitanie :-) !

Ayesha 
FangBanger

Wysłany: 28-04-2013, 17:39   

Ostrzegam, do Jaimego to się tu nie dopchasz, :P Aczkolwiek, bardzo podoba mi się Twoja "przynależność rodowa"! Napisz w temacie, proszę! Nie musisz czytać, pomożemy Ci się wbić! Tylko tak, gdybyś nie wiedziała w temacie serialowym zakaz spoilerów książkowych, do tego jest osobny - książkowy temat. Proszę, napisz, bo mam całą masę dręczących pytań do nowej GoTowej duszyczki, a tu, to za duży spam zrobię! :D

dirk 
Fresh Blood

Wysłany: 28-04-2013, 19:15   

Ayesha napisał/a:
Ostrzegam, do Jaimego to się tu nie dopchasz, :P Aczkolwiek, bardzo podoba mi się Twoja "przynależność rodowa"! Napisz w temacie, proszę! Nie musisz czytać, pomożemy Ci się wbić! Tylko tak, gdybyś nie wiedziała w temacie serialowym zakaz spoilerów książkowych, do tego jest osobny - książkowy temat. Proszę, napisz, bo mam całą masę dręczących pytań do nowej GoTowej duszyczki, a tu, to za duży spam zrobię! :D

Do Jaimego mogę postać nawet w kolejce :lol: ... Przez ten czas zabawię u Tyriona. Pierwszemu wybaczam, że jest blondynem, drugiemu, że nie ma dwóch metrów, które są moim ulubionym wzrostem faceta ;) . Mają te, no - OSOBOWOŚCI :D ...

A na GOT-owe wątki wskoczę, jak najbardziej, zwłaszcza że dojrzałam, iż coby się dostać do działu erotycznego, muszę załapać jeszcze - bagatela - 90 postów w okładką :roll: ...

Tylko wpadam nieregularnie, bo ja obłożona dwójką Potworów jestem, które na widok matki dosiadającej się do lapka, zaraz kumają, że to musi być jakieś forum i każą mi buźki wklejać.

Ot, pozdrowienia od Córki mej: :oops: (mamo, wklej tą bużkę...).

Ayesha 
FangBanger

Wysłany: 28-04-2013, 19:32   

Urocze, pozdrów Potwory (zaraz osta dostanę), ;)

Tyriona sobie bierz, jedyny Lannister pozostający poza moim zainteresowaniem, :D Blondyn, ach, dla mnie nie ma wspanialszej męskiej cechy, :D No dobra, wzrost też, :D Ok, serio, przenieśmy tą dyskusję do odpowiedniego tematu, :D

dirk 
Fresh Blood

Wysłany: 28-04-2013, 19:51   

Ayesha napisał/a:
Urocze, pozdrów Potwory (zaraz osta dostanę), ;)

Tyriona sobie bierz, jedyny Lannister pozostający poza moim zainteresowaniem, :D Blondyn, ach, dla mnie nie ma wspanialszej męskiej cechy, :D No dobra, wzrost też, :D Ok, serio, przenieśmy tą dyskusję do odpowiedniego tematu, :D

Spoko - jeszcze nie teraz - ale zagoszczę tam :D .

Odpowiedz do tematu