FAQFAQ   FAQSzukaj   FAQUżytkownicy   FAQGrupy   FAQRejestracja   FAQProfil   FAQZaloguj 
FAQZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Poprzedni temat «» Następny temat
O co chodzi we "Wlep sobie Czystą... Krew"?
Autor Wiadomość
Silva 
Queen of Damned
zawieszona

Wysłany: 18-09-2011, 13:43   O co chodzi we "Wlep sobie Czystą... Krew"?

Akcja "Wlep sobie Czystą... Krew" jest przeznaczona dla zarejestrowanych użytkowników forum Truly Bitten. Chodzi przede wszystkim o umilenie sobie czasu oczekiwania na kolejny sezon, a gra będzie wymagała: refleksu, wiedzy, zapewne trochę kreatywności i niestety niewielkiego wkładu finansowego. Dlaczego? Ponieważ zadania - prostu lub te trochę trudniejsze będą nagradzane naklejkami (trochę na zasadzie serwisu GetGlue). Naklejki będą okrągłe, małe (ok 4cm średnicy) i w wielu wypadkach niepowtarzalne, do zdobycia tylko u nas. Kosztują niewiele, a im nas więcej tym jeszcze mniej. Maksymalna cena 1 naklejki - 1,50zł, minimalna to 90 gr i mniej.

Meldowanie i rodzaje naklejek

W naszej grze będą występowały różne rodzaje zadań - naklejek. Aby "odblokować" sobie naklejkę i mieć możliwość jej zamówienia trzeba będzie się meldować w skrócie "ck". Meldunki mogą być różne i być uzależnione od zadania, które trzeba wykonać. Oprócz limitów czasowych na odblokowanie "naklejki" istnieje jeszcze jeden, związany z liczbą naklejek na arkuszu (24). Jeśli zdarzy się tak, że ktoś będzie 25 lub dalej osobą wskakuje na listę rezerwową. Na akcji nikt z forum nie zarobi, ale też nikt nie powinien być stratny z tego tytułu. Oczywiście istnieje możliwość zamówienia więcej niż 1 naklejki z tego samego wzoru (druga wskakuje na listę rezerwową). Wtedy trzeba zaznaczyć taką wolę i od tego jest dział "Zbieracze" o którym więcej w dalszej części.

1. Pierwszy rodzaj to naklejki "odcinkowe". Będzie można je zdobyć tylko w pewnym okresie czasowym. Od piątku - godzin wieczornych, do końca poniedziałku - czyli w weekend, w którym dany odcinek będzie emitowany PIERWSZY RAZ na HBO POLSKA. Wystarczy w poście pod naklejką wpisać "CK" i gotowe!

2. Naklejki "zadaniowe/zagadkowe". Są to takie nalepki, które można zdobyć dzięki wykonaniu jakiegoś zadania lub przesłaniu do mnie odpowiedzi na PW na zadane pytanie. Mogą one być ograniczone czasowo bądź nie.

3. Kolejne to naklejki "stałe", czyli takie, które będą dostępne przez cały czas. Będą wymagały np. tylko zameldowania się. Ten typ może się pokrywać np. zadaniowym lub forumowym

4. Wlepki "forumowe" - czyli za zasługi na/dla forum, związane z eventami itp. Osoby spełniające dane wymogi, będą mogły je zdobyć.

5. Naklejki z GetGlue. Wiele naklejek z serwisu nas ominęło i były dla nas niedostępne albo zanim do nas dotrą minie wiele miesięcy. Aby nie czekać na nie tak długo na forum pojawią się polskie odpowiedniki. Mogą należeć do którejś z powyższych kategorii.

W temacie z naklejką proszę wpisywać TYLKO meldunki. Jeśli pojawią się jakieś pytania, to należy zamieszczać je w TYM dziale. Szczegóły zdobycia naklejki będą się pojawiały wraz z nią.

Przyznanie naklejek

Tylko naklejki zadaniowe nie są przyznawane automatycznie tzn. uczestnik może je odblokować i wrzucić do swojej kolekcji w dziale "zbieracze". Najczęściej rozwiązanie zadania trzeba przesłać do mnie na PW. Po otrzymaniu odpowiedzi twierdzącej, naklejka jest przyznawana, bądź nie. W przypadku braku odpowiedzi z mojej strony (co może się zdarzyć), nie można samemu sobie jej przydzielić.

Gracze=Zbieracze

I. Aby wziąć udział w akcji trzeba odblokować pierwszą, stałą naklejkę z naszego forum.
II. Do gry można dołączyć w dowolnym momencie, jednakże niezależnie od tego pierwsza naklejka z forum musi zostać odblokowana.
III. Trzeba uiścić "wpisowe", którego stawka zostanie ustalona w ciągu najbliższych 7 dni, jej wysokość jest uzależniona od liczby uczestników, a kwota przeznaczona na "załadowanie" grafiki do kilku pierwszych wzorów. Należy również wysłać PW prośbą o numer konta (jeśli ktoś nie ma jeszcze), na które należy przesłać pieniądze.
IV. W dziale "zbieracze" każdy z uczestników zakłada sobie temat zatytułowany jak swój nick, w którym umieszcza naklejki, które zdobył. W ten sposób będzie można w łatwiejszy sposób zweryfikować, które wlepy należą się komu i ile i czy znalazł się na liście rezerwowej. No i można się pochwalić :P

Wysyłka

Wysłanie naklejek nastąpi dopiero po zdobyciu 5 naklejek i uiszczeniu opłaty. Trzeba wysłać wtedy PW z taką informacją.

Mam nadzieję, że to wszystko i że nie jest zbyt chaotycznie to wszystko napisane...

Jakieś pytania? Myślę, że to wszystko wyjdzie w praniu.
OGŁOSZENIE: TO, ŻE TWÓJ TEMAT/POST WHATEVER ZOSTAŁ Z FORUM USUNIĘTY NIE ZNACZY, ŻE JA TO ZROBIŁAM I/LUB WIEM O CO CHODZI. ZAPRZESTAŃCIE PROSZĘ PISANIA MAILI/PW W TEJ SPRAWIE, BO OD WYJAŚNIANIA TEGO SĄ MODERATORZY. DZIĘKUJĘ.

SKLEP Z KOSZULKAMI/KUBKAMI Z TB ZAPRASZAM!

Ostatnio zmieniony przez Silva 18-09-2011, 14:42, w całości zmieniany 3 razy  

just.ka 
Opiekunka tematu Alex/Eric
Eric's Snack

Wysłany: 21-09-2011, 23:27   

Mam pytanie.... Gdzie mozna wrzucac swoje propozycje naklejek ?? ?

Silva 
Queen of Damned
zawieszona

Wysłany: 21-09-2011, 23:29   

W Planowane naklejki
OGŁOSZENIE: TO, ŻE TWÓJ TEMAT/POST WHATEVER ZOSTAŁ Z FORUM USUNIĘTY NIE ZNACZY, ŻE JA TO ZROBIŁAM I/LUB WIEM O CO CHODZI. ZAPRZESTAŃCIE PROSZĘ PISANIA MAILI/PW W TEJ SPRAWIE, BO OD WYJAŚNIANIA TEGO SĄ MODERATORZY. DZIĘKUJĘ.

syndfullhet 
Should stay out of cemeteries!
Keep on dreamin'.

Wysłany: 01-10-2011, 19:16   

Jest już znana stawka wpisowego? :)

Silva 
Queen of Damned
zawieszona

Wysłany: 01-10-2011, 19:18   

Myślałam o 5zł. Pokryje koszty wydrukowania kilku pierwszych naklejek.

Moni 
FangBanger

Wysłany: 01-10-2011, 19:55   

Kiedy mamy Ci przesłać kasę?

Silva 
Queen of Damned
zawieszona

Wysłany: 02-10-2011, 18:02   

Dam znać. Roześlę dane, ale o przelewy po 15 października będę prosić.

Silva 
Queen of Damned
zawieszona

Wysłany: 02-10-2011, 19:47   

Słuchajcie a gdyby tak... samemu zrobić naklejki?

Są specjalne, samoprzylepne papiery, które na zwykłych, atramentowych drukarkach działają... Ryza nie kosztuje dużo.

Najdroższą inwestycją jest tutaj maszynka do wycinania okrągłych naklejek, kosztuje kilkadziesiąt złotych (używają jej osoby zbierające naklejki z get glue).

Myślę, że tym sposobem i tak można by było zaoszczędzić i zniknąłby ten uciążliwy minus potrzeby znalezienia chętnych na 24 naklejki (znaczy, że jak znajdzie się i 5 chętnych osób to i tak można drukować - tak się zaczyna naklejkowe szaleństwo), czas oczekiwania się skróci oraz niewiedza związana z tym jak to wyjdzie zanim zapłacimy drukarni nie zaistnieje...

Głośno myślę...

Kama22 
Child of the night

Wysłany: 02-10-2011, 19:51   

Myślę, że to bardzo dobry pomysł :)

k4s 
FangBanger

Wysłany: 02-10-2011, 20:54   

Jak ktoś się podejmie, to nie widzę powodów dlaczego ktokolwiek miałby się sprzeciwiać, bo dla nas to same plusy są... Naklejka byłaby w takiej samej jakości, jak zamawiana w jakimś sklepie, tak?

syndfullhet 
Should stay out of cemeteries!
Keep on dreamin'.

Wysłany: 02-10-2011, 21:06   

Myślę, że to całkiem fajny pomysł :)

Cleo 
Professional Blood Sucker

Wysłany: 02-10-2011, 21:42   

Sil, wiesz, że to oznacza, że to Ty się podejmujesz...? ;)

Silva 
Queen of Damned
zawieszona

Wysłany: 02-10-2011, 21:42   

Wydaje mi się, że tak. Nie narzekam na swój sprzęt papier matowy-samoprzylepny. Jakby co można na spróbowanie kupić i zobaczyć. Nie mam pojęcia jak wyglądałyby naklejki robione gdzieś, a zapłacić trochę kasiory trzeba...

Mogę się podjąć, ale to oznacza szalone pomysły na naklejki...

Kurde mam zbyt nowe meble by je nimi zalepić :P

Ostatnio zmieniony przez Silva 02-10-2011, 21:43, w całości zmieniany 1 raz  

k4s 
FangBanger

Wysłany: 02-10-2011, 21:45   

Sil, zawsze można jakąś antyramę zalepić - moim zdaniem świetna sprawa <3 ^^
Ostatnio zmieniony przez k4s 02-10-2011, 21:46, w całości zmieniany 1 raz  

Cleo 
Professional Blood Sucker

Wysłany: 02-10-2011, 21:46   

my lubimy szalone pomysły :P lubimy też wlepy krótkoseriowe, muzyczne, których nie ma i takie z pieprzykiem ;)

Odpowiedz do tematu