FAQFAQ   FAQSzukaj   FAQUżytkownicy   FAQGrupy   FAQRejestracja   FAQProfil   FAQZaloguj 
FAQZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Poprzedni temat «» Następny temat
Wolni strzelcy (i nie tylko) poszukiwani
Autor Wiadomość
Silva 
Queen of Damned
zawieszona

Wysłany: 18-01-2011, 15:03   Wolni strzelcy (i nie tylko) poszukiwani

Ponieważ są plany odświeżenia głównej. W sensie (nowa strona + stare forum) poszukiwane są osoby, które chciałyby napisać/pisać artykuły na stronę. Sama wszystkiego nie zrobię (plus chyba nigdy bym się nie ogarnęła). :pomocy:

Osoba najaktywniejsza, jeśli będzie chciała zostanie redaktorem strony (czyt. bossem numer 2 na dzielnicy).

Z chęcią zostaną przyjęte wszelkie streszczenia, analizy, recenzje, ciekawostki itp. rzeczy dotyczące zarówno serialu, aktorów jak i książek.
Mam kilka pomysłów dlatego mogę pomóc w doborze tematu. Wiem, że jest sesja, egzaminy itd. ale jest sporo czasu na zastanowienie i i napisanie. Strona najwcześniej wystartuje w połowie lutego, jeśli nie później. Wasza pomoc jest w tym wypadku niezbędna.

Zgłoszenia, pytania itp. piszcie na PM albo maila silva@true-blood.com.pl.

OGŁOSZENIE: TO, ŻE TWÓJ TEMAT/POST WHATEVER ZOSTAŁ Z FORUM USUNIĘTY NIE ZNACZY, ŻE JA TO ZROBIŁAM I/LUB WIEM O CO CHODZI. ZAPRZESTAŃCIE PROSZĘ PISANIA MAILI/PW W TEJ SPRAWIE, BO OD WYJAŚNIANIA TEGO SĄ MODERATORZY. DZIĘKUJĘ.

SKLEP Z KOSZULKAMI/KUBKAMI Z TB ZAPRASZAM!

Cleo 
Professional Blood Sucker

Wysłany: 18-01-2011, 15:05   

mi się trochę skomplikowało życie, więc możliwe, że po sesji będę mieć duuużo wolnego czasu.

glen 
FangBanger

Wysłany: 18-01-2011, 15:34   

Chętnie się dołączę zwłaszcza jeśli chodzi o recenzje książek/filmów/odcinków :)

Verdis 
FangBanger
Redaktorka

Wysłany: 18-01-2011, 19:29   

Ja też się zgłaszam, cokolwiek mi przypadnie. Raz już co prawda próbowałam opisać odcinki i trochę nie wyszło :roll: , ale obiecuje poprawę, ciężką pracę i dotrzymywanie terminów :D .

Może jakaś lista, co jest ci potrzebne?

Moje kwalifikacje:
- angielski na poziomie "nada się" :D
- znośne umiejętności graficzne
- podstawowa znajomość HTML, CSS
- przeczytane książki 1-5, obejrzany serial
- - cierpliwość, a więc robienie rzeczy, których nikt nie chce i znajdowanie czasu tam, gdzie go nie ma

Silva 
Queen of Damned
zawieszona

Wysłany: 18-01-2011, 20:20   

Streszczenia jak najbardziej. Ja to widzę tak, że każdy odcinek będzie miał sekcję.
Streszczenie, recenzja, zdjęcia, ciekawostki/wpadki, muzyka.

Ale ogólnie wszystko przyjmuje.

W razie czego zgłoszę się w sprawie html i css. Myślę, że pojedziemy na kodzie wordpressa, ale nie znam do końca jego możliwości, więc wszystko może się zmienić. Muszę odkurzyć swoją pamięć a propo zakładania stron. Szukam serwera. Albo drogie czorty albo awaryjne tak, że szkoda słów.
OGŁOSZENIE: TO, ŻE TWÓJ TEMAT/POST WHATEVER ZOSTAŁ Z FORUM USUNIĘTY NIE ZNACZY, ŻE JA TO ZROBIŁAM I/LUB WIEM O CO CHODZI. ZAPRZESTAŃCIE PROSZĘ PISANIA MAILI/PW W TEJ SPRAWIE, BO OD WYJAŚNIANIA TEGO SĄ MODERATORZY. DZIĘKUJĘ.

Invite me in 
Should stay out of cemeteries!
Resistance

Wysłany: 18-01-2011, 21:52   

Silva napisał/a:
Streszczenia jak najbardziej. Ja to widzę tak, że każdy odcinek będzie miał sekcję.
Streszczenie, recenzja, zdjęcia, ciekawostki/wpadki, muzyka.

Fajnie :)

Jeśli chodzi o recenzje, może dałoby się wykorzystać coś z tego, co jest już na forum napisane? Albo zrobić konkursiki na streszczenia i recenzje odcinków. Nagroda = publikacja. Dać jakiś czas na pierwszy sezon, potem kolejne... Trzeba by wszystko obejrzeć od nowa, opisać - i tak by nam wspólnie łatwiej zleciało oczekiwanie na 4. sezon ;)

Luźna propozycja :)

Silva 
Queen of Damned
zawieszona

Wysłany: 18-01-2011, 23:04   

Hmmm można się nad tym zastanowić :)

Są ferie/idą ferie niektórzy mają/będą mieć trochę czasu to mogą coś popisać. Oczywiście podpis autora znajdzie się na stronie itd.

A jak ogarnę sytuację serwerową to może i skrzynka pocztowa z jakąś fajną truebloodową domeną się znajdzie dla mojej prawej ręki. Nic nie obiecuję, ale postaram się skołować.

Na prawdę można pisać o wszystkim co przyjdzie do głowy nawet o wojnie secesyjnej... albo o wikingach nawiązując do serialu.

Ja się zajmę bestiariuszem serialowym, może ktoś chce książkowy?

Fynnie 
Professional Blood Sucker
Eric <3

Wysłany: 19-01-2011, 10:17   

hym, ja się również zgłaszam :) co prawda nie wiem na jak dużo pozwoli mi czas bo mam strasznie zwariowane studia :P ale z przyjemnością bym się mogła zająć np recenzjami książek :) co prawda nie jestem mistrzem pióra, ale chyba nie wychodzi mi to źle, a do tego mogę dorzucić bardzo dobrą znajomość angielskiego jakby co :)

Silva 
Queen of Damned
zawieszona

Wysłany: 19-01-2011, 11:14   

Świetnie :)
Okaże się jednak, że mamy mistrzów pióra (to znaczy na pewno mamy i to widać po twórczości) i jeszcze się nie ujawnili ;)

Jeśli ktoś ma już konkretny tytuł/temat to niech "rzuca" na PW. Już dostałam takowy i bardzo mi się podoba :)

Meggie96 
Should stay out of cemeteries!
Team Eric ;D

Wysłany: 19-01-2011, 18:32   

Ja się bardzo chętnie zgłaszam do pomocy :D 14.02 zaczynam ferie więc będę mogła coś wytworzyć a teraz też znajdę trochę czasu, dla TB zawsze 8-)

Silva napisał/a:

Ja się zajmę bestiariuszem serialowym, może ktoś chce książkowy?

Dobra, zapewne teraz wyjdę na głupią ale...
Co to jest bestiariusz...? :shock: :oops:

Arisa 
Child of the night
Team Eric

Wysłany: 19-01-2011, 19:44   

Taka encyklopedia... Co to jest wampir, wilkołak.. co to jest, na czym polega przemiana itp...

Ja się z chęcią zajmę książkowym :)

Silva 
Queen of Damned
zawieszona

Wysłany: 19-01-2011, 20:12   

No to fajnie. Potem jakoś to się sklei. Zgłaszajcie się zgłaszajcie!

Wielka siostra patrzy! Bycie active opłacało się na tym forum :)

girlfrommonday 
Child of the night

Wysłany: 19-01-2011, 22:10   

ja mogłabym ewentualnie coś o serialu, filmografii twórców, inszych tematykach okołoekranowych jakże filmoznawca jestem ;-)
ale z kolei przed końcem lutego/początkiem marca nawet o tym nie pomyślę, mam na studia do napisania 7 około15stronicowych prac po tym semestrze *ryczy* a potem parę rekreacyjnych dni we wrocławiu
więc jeśli takie długodystansowa deklaracja się liczy to niniejszym ją czynię ;)

Silva 
Queen of Damned
zawieszona

Wysłany: 19-01-2011, 22:52   

Może być długo dystansowa :) Ale pewna.

glen 
FangBanger

Wysłany: 21-01-2011, 12:01   

Na pewno się to jakoś ogarnie. Przydałby się też korektor do dłużysz dzieł (np. pełnych artykułów). możemy też tłumaczyć zagraniczne wywiady :) dla tych co nie znają angielskiego.

Odpowiedz do tematu