FAQFAQ   FAQSzukaj   FAQUżytkownicy   FAQGrupy   FAQRejestracja   FAQProfil   FAQZaloguj 
FAQZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Silva
07-07-2009, 10:55
Spoilery do 2 sezonu (ZNACZĄCE!)
Autor Wiadomość
MaloDobra 
Fresh Blood
puf!

Wysłany: 09-09-2009, 20:47   

noemi123 napisał/a:
Powinna skorzystać z terapii elektrowstrząsowej , psycholog mile widziany

Psycholog nie będzie w stanie udzielić jej pomocy, jak wiemy nie miała łatwego dzieciństwa, później problemy z utrzymaniem pracy i języka za zębami, wiecznie pijana matka na głowie, egzorcyzmy, opętanie przez menadę, zakochanie w jajcu i wkońcu jego utrata. To zadanie dla psychiatry i psychotropów.
Niestety podejrzewam, ze scenarzyści uznają, udział psychiatry/psychologa/szamanki/elektrowstrząsów za zbędny i bedziemy mieli w 3 sezonie Tarę, próbujaca samodzielnie poukładać sobie w głwoie. jak wiemy jest to całkowicie niemożliwe... Ale z doświadczenia wiemy też, że scenarzyści są zdolni do wszystkiego!

semi 
Fresh Blood

Wysłany: 09-09-2009, 22:14   

Tara to silna laska, da sobie radę po tym wszystkim. Gdyby zrobili ją na jęczącą męczennicę to jej postać straciłaby dla mnie wiarygodność psychologiczną...
Jajo? Nie przeszkadzał mi-pokazał, że Tara potrafi być statystyczną kobietą. Wrzucił trochę aktywności w postać.

anusia 
Child of the night

Wysłany: 11-09-2009, 23:01   

Eric is the hunk trying to woo away Sookie (Paquin) from her vampiric main squeeze (Stephen Moyer), in a love triangle inspired by the Charlaine Harris books, that could get extra heated in the show's season finale this weekend.

Zobaczymy...

reszta artykułu tutaj:
http://www.newsweek.com/id/215209
I wanna do real bad things with you.

hellwoman99 
FangBanger
BT/yaoi otaku :)

Wysłany: 12-09-2009, 00:01   

uuu jeeee... ja już się ciesze :D czyżby jednak Eryś miał na jakieś reskju uderzyć?? może całe miasto łącznie z Billusiem nie da rady menadzie i Ericzek na białym koniu i w szarym garniaczku się pojawi to save the day :doc
A może kolejny sen??? echh, jeszcze 2 dni :D

:::BE YAOI, BE HAPPY :::

galena 
FangBanger
miłośniczka kłów

Wysłany: 12-09-2009, 16:01   

hellwoman99 napisał/a:
A może kolejny sen???

Daj spokój, bo zawału dostanę i to w tak młodym wieku :roll:
Czyli jest jakiś cień szansy, że ten finał nie będzie taki skopany, jak się spodziewam, w dodatku kompletnie się nim nie potrafię podekscytować, co już samo w sobie źle wróży :-/
Moje pożeranie było z początku prymitywne, orgiastyczne, chaotyczne, świńskie - kęś Faulknera czy kęs Flauberta, było mi wszystko jedno, wkrótce jednak zacząłem dostrzegać subtelne różnice. Najpierw zauważyłem, że każda książka ma odmienny smak, może być słodka, gorzka, kwaśna, słodkawo-gorzka, zjełczała, słonawa, cierpka. Każdy smak przynosił ze sobą całe bogactwo obrazów, wyobrażeń i przedstawień rzeczy, o których nie wiedziałem nic.

anusia 
Child of the night

Wysłany: 12-09-2009, 21:36   

Krótki opis odcinka 12. Co prawda nic nowego, ale sprawia, że coraz bardziej obawiam się zmiany pewnego wątku, który był w książce i to na niekorzyść mojego ulubionego bohatera... :-x

9 p.m., HBO
True Blood Season 2 finale
Season 2 in Bon Temps comes to a close as the craziness reaches a peak: Sookie's (Anna Paquin) involved in Maryann's (Michelle Forbes) sacrifice ceremony, Sophie-Anne (Evan Rachel Wood) is wary of Bill's (Stephen Moyer) curiosity, and Sam (Sam Trammell) puts his life on the line.
I wanna do real bad things with you.

Odpowiedz do tematu