FAQFAQ   FAQSzukaj   FAQUżytkownicy   FAQGrupy   FAQRejestracja   FAQProfil   FAQZaloguj 
FAQZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Silva
25-01-2010, 00:45
From Dead to Worse - 8
Autor Wiadomość
marti 
Vampire
Fannibal

Wysłany: 10-08-2010, 23:42   

Znowu wielowątkowo w Bon Temps, co ma swoje wady i zalety.
Działo się dużo, nie można było się nudzić, ale można pogubić. Gdy próbowałam sobie przypomnieć, o czym był ten tom, to wydarzenia z niego mieszały mi się z 9 (przypominam, że czytam SVS drugi raz, oraz chwalę się, że wszyściutko na komórce).

Sookie znowu osaczona, do każdego ze znaczących mężczyzn w jej życiu coś czuje. Historia z pradziadkiem była dla mnie mocno naciągana, ale Niall zachowuje się jak człowiek,a nie wróżkolandia z serialu.
Najwięcej brechtałam się, gdy Sookie pyta Claudine, jak się do niego zwraca, a ona "Mój panie" :lol:

Fajnie, że Eric sobie przypomniał, jednak nie mogę odżałować Quinna, ale na to powstał już osobny wątek. Dodam tylko, że Harris mogła potrzymać jeszcze wszystkich erysiowych w niepewności i sprawić, że Sook dałaby ostatnią szanse Quinnowi.

Przejęcie Luizjany czytałam jednym tchem, też śmiałam się przy "Kto kocha Sookie bardziej".

Wiecie co, Sam zawsze jest przy Sookie, on jako jedyny pojawia się we wszystkich książkach z taka samą intensywnością. Sookie nie myśli o byciu z nim tylko dlatego, że jest jej szefem, a świetnie się dogadują, jakaś chemia między nimi jest, tylko ten jego wyglą. Niech ma świetny tyłek, ale ta burza czerwonozłotych włosów mnie odstrasza, o wiele bardziej wolę Sama Trammella.

[ Dodano: 10-08-2010, 23:42 ]
Znowu wielowątkowo w Bon Temps, co ma swoje wady i zalety.
Działo się dużo, nie można było się nudzić, ale można pogubić. Gdy próbowałam sobie przypomnieć, o czym był ten tom, to wydarzenia z niego mieszały mi się z 9 (przypominam, że czytam SVS drugi raz, oraz chwalę się, że wszyściutko na komórce).

Sookie znowu osaczona, do każdego ze znaczących mężczyzn w jej życiu coś czuje. Historia z pradziadkiem była dla mnie mocno naciągana, ale Niall zachowuje się jak człowiek,a nie wróżkolandia z serialu.
Najwięcej brechtałam się, gdy Sookie pyta Claudine, jak się do niego zwraca, a ona "Mój panie" :lol:

Fajnie, że Eric sobie przypomniał, jednak nie mogę odżałować Quinna, ale na to powstał już osobny wątek. Dodam tylko, że Harris mogła potrzymać jeszcze wszystkich erysiowych w niepewności i sprawić, że Sook dałaby ostatnią szanse Quinnowi.

Przejęcie Luizjany czytałam jednym tchem, też śmiałam się przy "Kto kocha Sookie bardziej".

Wiecie co, Sam zawsze jest przy Sookie, on jako jedyny pojawia się we wszystkich książkach z taka samą intensywnością. Sookie nie myśli o byciu z nim tylko dlatego, że jest jej szefem, a świetnie się dogadują, jakaś chemia między nimi jest, tylko ten jego wyglą. Niech ma świetny tyłek, ale ta burza czerwonozłotych włosów mnie odstrasza, o wiele bardziej wolę Sama Trammella.

Baśka 
Opiekunka tematu Deb/Jess i Ryan/Jason

Wysłany: 18-09-2010, 21:29   

okazja na empik.com dla tych , którzy lubią oryginały
http://www.empik.com/from...49990,ksiazka-p

babydoll 
Fresh Blood
zła kobieta

Wysłany: 06-11-2010, 20:38   

Ten cały Niall jest coś nie halo. Nie podoba mi się ten wątek. Chociaż nie wiem czy gorszy on czy wróżkolandia z serialu :-?
Przejęcie Luizjany super! Ciśnienie mi skoczyło jak przeczytałam, że mordują szeryfów. Dobrze, że Eric się jednak uchował

Justyna 
Bloody Resident

Wysłany: 27-07-2011, 13:57   

Hej a może ktoś wie kiedy będzie premiera przetłumaczonej już książki w Polsce???

April_18th 
Should stay out of cemeteries!
Team Eric <3

Wysłany: 27-07-2011, 15:24   

Według strony wydawnictwa ma to być 19 październik 2011. :)

neonówka 

Wysłany: 11-08-2011, 02:26   

jestem psychiczna *,*
w nd wróciłam do czytania przygód Sookie (od tomu 6, na którym stanęłam na 3 rozdziale bodajże) i skończyłam właśnie 8 tom, a popatrzcie, która godzina i tak codziennie. do 3 w nocy siedzę i czytam do tego z komputera.
a 9 tom kusi, ale chyba spać pójdę
Jestem oficjalnie uzależniona :D

a co do samej 8 części:
- w końcu Quinn se fue ! nie lubiłam go, jakoś tak mnie wkurzał (obstawiam, że ma to związek z moją sympatią do pewnego uroczego blondyna)
- Eryś jak zwykle świetnie, pamięta, podoba mi się to, że z jednej strony nadal jest taki sam, a z drugiej widać, że mu na Sookie zależy, to ciągłe 'kochanie' i buziaczki w policzki, awwww <3
- dużo się działo, jak zawsze, dla Sookie chyba normą jest, że ktoś chce ją zabić, powinna sobie robić kreski na ścianie przy łóżku
- motyw z pradziadkiem nieco dziwny, ale niech będzie, przynajmniej może jakiś fajny przystojniak pojawi się w serialiu 8-)
- ogólnie książka mi się podobała, a 9 czeka!

chyba idę spać, branoc :*

Brilchan 
urban-fantasy fanboy

Wysłany: 01-12-2015, 09:37   

Co mi się w książce podobało:
1. Pragmatyczny Eric który ładnie sobie poradził z nowym Królem bardzo podoba mi się jego podejście do sytuacji. "Chcę być tylko szeryfem wygodnie mi na tej pozycji "

2. Śmierć Sophie Anne i jej dworu po tym co zrobiła w poprzedniej części nie zasługiwała na nic innego. Tylko martwię się co się stało z demonicznym adwokatem bo bardzo go lubiłem mam nadzieje że ocaleje.

3. Wojny pomiędzy wilkołakam oraz wampirów zostały ciekawie pokazane jeden z ciekawszych wątków :D

4. Wątki związane z wiedźmą współlokatorką bardzo ciekawe.

5. Mały telepata na końcu był uroczy :D

6. Pradziadek wróż bardzo fajny :D

7. Cieszę się że jest dużo o wyrzutach sumienia i wątpliwościach Sookie.

Nie podobało mi się:

1. Zerwanie z Quinnem! Z jednej strony staram się zrozumieć Sookie ale ona też kurde nie jest święta i ma dużo wad oraz problemów osobistych potraktowała go koszmarnie powinna z nim się udać w jakąś podróż spróbować naprawić związek. Z drugiej strony sam nie wiem czy na jej miejscu nie zareagowałbym podobnie:P ale i tak mi szkoda bo moim zdaniem był dla niej najlepszy z siostrą by się dogadywała a to chyba normalne że chora matka jest ważna ?! To podejście chcę być najważniejsza wydaje mi się wstrętne ! :-?

ZABIŁ DLA NIEJ WAMPIRA!

2. Żałosne małżeństwo Jasona zupełnie nie byłem tą dwójką zainteresowany. Nie dziwie się że Naile nie chcę go poznać też bym nie chciał :D
Ostatnio zmieniony przez Brilchan 01-12-2015, 09:42, w całości zmieniany 1 raz  

marti 
Vampire
Fannibal

Wysłany: 01-12-2015, 18:24   

Qwa, przez ciebie znów mam feelings :lol: Team Quinn 4ever. W ff proquinnowych ten wielki foch na Quinna tłumaczono tym, że interweniował Eric poprzez więź.

Brilchan 
urban-fantasy fanboy

Wysłany: 03-12-2015, 12:39   

marti napisał/a:
Qwa, przez ciebie znów mam feelings :lol: Team Quinn 4ever. W ff proquinnowych ten wielki foch na Quinna tłumaczono tym, że interweniował Eric poprzez więź.

Tja tygrys jest super :D a że czytam trochę anachronicznie bo mi się kolejność wypożyczania pomyliła to teraz czytam "Definitywnie Martwy" i jeszcze bardziej lubię jego postać i serducho mi się kraje bo wiem jak ten związek się skończy :\ *chlip chlip* ale o Quinnie popiszę więcej jak znekruje temat o nim :D tylko chcę doczytać książki żeby nie natknąć się na spoilery bo parę rzeczy już sobie zepsułem :P

Odpowiedz do tematu