FAQFAQ   FAQSzukaj   FAQUżytkownicy   FAQGrupy   FAQRejestracja   FAQProfil   FAQZaloguj 
FAQZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Poprzedni temat «» Następny temat
Spoilery, teorie i domysły
Autor Wiadomość
Ayesha 
FangBanger

Wysłany: 21-07-2013, 14:50   

Ja jestem dziś totalnie nie przytomna, więc proszę, nie zwracajcie na mnie uwagi, ale dlaczego, bo tym wstępie, mam wrażenie, że to Jason zginie... :shock: NIE CHCE TEGO!! Zabiliby Sama, Alcide'a, Warlowa, Billith, jakoś bym po nich nie płakała...

Proszę o nie pytanie mnie i nie nawiązywanie przy mnie do wiadomo czego. Akceptuje tylko wersję książkową. Za godzinę rozpoczyna się odcinek Bryana Cogmana w reżyserii Michelle MacLaren, który najprawdopodobniej będzie moim ulubionym odcinkiem, więc pozwólcie mi cieszyć się nim w spokoju. Dziękuję.

max33 
Should stay out of cemeteries!
Team Eric

Wysłany: 21-07-2013, 20:34   

Oby nie Eric lub Pam albo Lafayette jak dla mnie to Bill lub Sam
Jest nadzieja będzie sezon 7 :D

ayo 
Child of the night

Wysłany: 21-07-2013, 21:55   

Sookie śni o Warlow, jest rozmazany obraz jak zawsze na haju. Ona się w realu napije więc jego krwi, czy on jej?

Kolejna moja teoria: Sookie mówi, że śmierć już nie stanowi końca. Czyli ktoś ożywi kogoś, kto umrze. Jason zginie? Sookie ewidentnie będzie przemawiać na pogrzebie. A potem widać Warlow, jak celuje w ziemię swoimi błyskawicami. Może on będzie wskrzeszać??

Pam warczy ociekającymi kłami na terapeutę?

Eric gryzie Sarah?? :D to by było wspaniałe, najpierw Russell, teraz Sarah, bym się ucieszyła ^^ No i jest w jakimś lesie czy parku. Wydostanie się z obozu :D

Czemu Ginger tak się drze? To Jason wychodzi z jej sypialni?

Ha, seksząca się Jess, to eksperyment w campie?

A, już wiemy kto uratuje Sookie. Laf, Sookie z mokrymi włosami i Warlow w dzień nad wodą siedzą.

Sookie przytula Sama na do wiedzenia? Znowu pójdzie na misję potencjalnie samobójczą ;)

A nie, moja teoria z Warlow i mocami paluszkami świecącymi upadła właśnie. Oglądam scena po scenie i widać, że z tyłu siedzi mokra Sookie - ona ją wyciągnie z wody, a sam zajmie się odczarowaniem Laffka :D

Bill w dzień stoi tam, gdzie poprzednio pokazano Sarah. Więc napije się wróżkowej krwi i pojedzie za nią?

Eric i Pam odegrają spektakl walki w powietrzu, ona mu powie, że jest zła, że zrobił sobie kolejne dziecko, a potem Eric przebije weneckie lustro i dogada Steve'owi :D Potem zamkną go w klatce jako szczególnie niebezpiecznego, a gubernator będzie chciał się odegrać.

Bill gada z kimś z obozu, że tak czy inaczej znajdą się wszyscy w pokoju, w którym dokona się na nich eksterminacja. Z kim rozmawia? Dostał się do obozu. ... gada z Ericiem.

Steve skończy marnie.

O, Bill napije się Warlow. To dlatego będzie chodzić w dzień i dostanie się do obozu.
Eric wciągnie strzelca do sali eksperymentalnej?

Krew, szał wampirów. O, Jason. Ło shit, współczuję mu. Te wampirzyce go wykończą. Dobrze, że jest Tara.

I mamy Norę. Już ją nawet polubiłam jak się z Pam dogadały, a Eric ją ściągnął na ziemię, a teraz ją torturują... Oni tam faktycznie nie lubią Erica.

A, Bill jednak znowu stanie się postacią pozytywną... ech, a już miałam nadzieję.

Jess - jednak to eksperyment był.

Pam zabije strażnika, może to razem w tej scenie, w której z Ericiem ma walczyć? Eric jednego, Pam drugiego i bach, w szybę? Widać, że gubernator i Sarah stoją za lustrem weneckim.

Sarah dostanie totalnej odjeb... Nie ma to jak wizje, że jest się wybrańcem Boga :/ kretynka. Trochę mi tu zalatuje smrodem. Jak już baba u władzy, to nawiedzona dziwka? Sarah mi nie żal, bo widać, nawet panią manager od TruBlood będzie chciała zabić. Ale to jednak generalnie krzywdzące, że jak już baba jakaś u władzy, to nawiedzona blondynka, która przez łóżko trafiła na stanowisko, desperatka. Taka moja, jak zwykle, dywagacja.

Eric odbijający się w lusterku, a to mi ciekawe ;P już wcześniej pokazywali w TB wampira w lustrze, a mnie to wciąż dziwi. Niereformowalna jestem jakaś.

Tara jednak sobie z wampirkami nie poradzi? Jason na deskach.

Aha, już wiem. Eric uwolni się z klatki. Uwolni też Norę, a deską, do której była przywiązana rzuci w klatkę. Czyli, że gubernator mówiąc do niego zamkniętego w klatce miał na myśli Norę. Będą Norę torturować na oczach Erica. No to już nie żyją kanalie.

Steve duszony przez rękę w stylu Bilith? A może Pam, która już zdążyła kilka gardeł rozwalić?

Nora. Ona płacze. To Godric przed nią stoi?

Sookie wampirem? Haha, miałam rację, to tylko sen. Warlow śni. Albo Sook. Tylko kto tu czyją krew miałby wypić przed tym?

Dżizu, mam inną teorię na śmierć tego sezonu. To Billa zabiją. Kurde i po tym sneak peeku, sama nie mogę w to uwierzyć, żal mi go. Zrehabilituje się i sam zginie, tak myślę. I Sookie wcześniej się z nim pogodzi, a potem odmówi mowę na jego pogrzebie. Bill przecież chciał być normalnie pochowany w Bon Tomps. Ona się tym załamie i stąd to jej mówienie do siebie i pożegnanie z Samem. Bill umrze ratując innych i jednocześnie świadomie przeciwstawiając się woli Lilith, umrze w tej komorze, na słońcu.

Tak myślę, że będzie. Co Wy na to?

[ Dodano: 21-07-2013, 21:56 ]
blumblumka, dziękuję za link :) sama bym nie szukała pewnie i nie znalazła. Dzięki!

blumblumka 
Vampire

Wysłany: 21-07-2013, 22:13   

cieszę się że pomogłam ;-)
ayo napisał/a:

Czemu Ginger tak się drze?

To pytanie retoryczne, prawda ?? :LOL :LOL
mam jakieś dziwne przeczucie, że to Laffa uśmiercą, a w resztę za bardzo nie wnikam bo jeszcze coś przewidzę i potem będzie lipa :LOL

Always be yourself, unless you can be an unicorn. Then always be unicorn :lol:

Odpowiedz do tematu