FAQFAQ   FAQSzukaj   FAQUżytkownicy   FAQGrupy   FAQRejestracja   FAQProfil   FAQZaloguj 
FAQZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Silva
15-06-2009, 07:57
2x01 - "Nothing But The Blood"

Jak oceniasz odcinek?
Świetny!
43%
 43%  [ 35 ]
Dobry
38%
 38%  [ 31 ]
Średni
11%
 11%  [ 9 ]
Poniżej oczekiwań
6%
 6%  [ 5 ]
Kiepski
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 80
Wszystkich Głosów: 80

Autor Wiadomość
anirak 
Child of the night
Karina

Wysłany: 20-11-2009, 19:28   

to miejsce, gdzie trzymają L. i to co zrobił Eric temu typowi co chciał uciec... coś... pięknego :D :D to wgryzenie w biodro, eeh
i jason, jak zwykle super bystry :P a teraz jeszcze nawrócony, zbawiony przez Jezusa :D słodziak, nawet nie przeleciał tej laski z baru, haha, jego błyskotliwe spojrzenia i miny, aaah :D
a andy jak zwykle zgrywa ważniaka, burak jeden :D
eric rozwalił tego typa będąc w trakcie robienia pasemek :lol: :lol:
Maryann ma przecudne te ciuchy zawsze
Jessica była taka zabawna, rozbrykana małolata :P

Sally 
FangBanger
Team Alcide

Wysłany: 03-12-2009, 13:21   

Dopiero w zeszłą sobotę oglądnęłam ten odcinek i muszę powiedzieć, że oczekiwałam czegoś lepszego. Co prawda podobał mi się ten odcinek ( i Eric z folijkami do pasemek ;-) ) ale mimo wszystko byłam trochę zawiedzona. Ten odcinek nie wywołał we mnie takich emocji jak 1 odcinek 1 sezonu...

A Bill... sweet...A Maryann to bitch. Jessica OK, a Jason... piękna buśka,zero rozumu.

Arno 
Bloody Resident
Talbot's Widower

Wysłany: 12-06-2010, 01:00   

Premiera po prostu wymiata, tak jak kolejne dwa odcinki tego sezonu, zapowiada się świetnie.
Przede wszystkim nie domyśliłem się, że "porywaczem" jest Eric, przez cały odcinek podejrzewałem, że to się dzieje gdzieś w willi Maryann.
A poza tym nie wiem czemu Maryann się tak wściekła na Karla o te egipskie ręczniki, jak go uderzyła... :roll:
Aha no i jeszcze jedno : uwielbiam Maryann! Jak dla mnie mimo wszystko jej "mowa" do matki Tary była bardzo na miejscu.
Aha...no i nigdy nie zgadłbym, że to pannę Jeanette zabito...a to wyrwanie serca, brr...także podejrzewałem Lafayette'a, bo w finale pierwszej serii malował sobie paznokcie u nóg na czerwono.

Lo Lo Bromios, Lo Lo Dendrites, Lo Lo Eleutherios, Lo Lo Enorches...

Youtube channel
Ostatnio zmieniony przez Arno 12-06-2010, 01:11, w całości zmieniany 2 razy  

Limuen 
Bloody Resident
Team Eric

Wysłany: 13-06-2010, 19:15   

Nie wiem, czy ktoś o tym już pisał wcześniej, a że naprawdę nie chce mi sie wszystkich komentarzy wcześniejszych czytać -->

Detal, ale uwielbiam to, jak aktorka [wybaczcie, nie znam na pamięć jeszcze obsady :) ) grająca Tarę wydała z siebie ten wrzask przerażenia na samym poczatku, po prostu KAPITALNA robota. :D

Eric - wiecie, ja ledwo zaczęłam czytać książkową wersję TB i nie mam porównania, moze dzięki temu jestem uwolniona od mimowolnego ciężaru pt "Inny-taki_sam?". Osobiście zaś - absurdalne połączenie siły i obrzydliwie mrocznej sceny z sreberkiem do farbowania włosów w tle --> fantastyczne! :D :D :D Nie przepadam za zbytnią brutalnością, ale te sreberka mnie po prostu rozbroiły i nie brałam na poważnie aż tak scen dramatyczniejszych. Z drugiej strony, pstryknąć miał go Eric po nosku i powiedzieć "a bee, nieładnie, tak nie wolno!" ? Mocna scena, ale mym zdaniem doskonale umotywowana faktem, czym są wampiry w serialu - drapieżnicy. Ot.

Odpowiedz do tematu